پهپاد سمپاش XAG - PARS

پهپاد سم پاش و پذر پاش شرکت XAG  یکی از بهترین نمونه های پهپاد های کشاورزی ساخته شده می باشد. قابلیت های بسیار بالا ی این پهپاد کشاورزی در کنار استفاده از تکنولوژی های پیشرفته به کار رفته در ان که در ادامه به بخشی از ان ها اشاره خواهیم نمود کارایی و بهره وری بی نظیری به این پرنده بدون سر نشین داده است و دغدغه های کشاورزان را در بسیاری از موارد حل نموده است .XAG XPlanet با استفاده از چهار موتور قدرتمند توانایی مانور بالایی دارد و به لطف ساختار اتصال انعطاف پذیر موتور ها لرزش پروانه ها کاهش بسیاری یافته و ایمنی عملیاتی را به سطح بالایی ارتقا داده است.

پهپاد XAG  دارای دو نوع سیستم پاشش می باشد یک سیستم پاشش برای سم پاشی و محلول پاشی و سیستم دوم جهت بذر پاشی و کود پاشی می باشد که با استفاده از فناوری های جدید و بسیار دقیق ساخته شده تا هیچ چیز را هدر ندهد و بهره وری را افزایش دهد. شما می توانید هر چیزی را دقیقا در جایی که نیاز دارید استفاده کنید. همچنین این سم پاش کشاورزی کاملا ضد اب بود و بعد از هر بار سم پاشی می توان ان را شست.

 

 


 

ترکیــب ســرعت و قــدرت بــه آن معناســت که مساحت 9000 تا 11000 متــر مربــع را در عرض 10 دقیقه و یــا بــه عبارتــی دیگــر 60 تا 80 بــار ســریعتر از عملیــات زمینــی انجــام دهــد. سیســتم اســپری هوشــمند تعبیــه شــده بــر روی این پهپاد بــه طــور خــودکار اســپری خــود را بــا توجــه بــه ســرعت پــرواز بــه گونــه ای تنظیــم مــی کنــد کــه در تمــام مــدت پــرواز، ذرات محلــول بــه صــورت یکنواخــت توضیــع شــوند، بــه ایــن ترتیب کــه در میــزان آفــت کــش یــا کــود بــه صــورت دقیــق صرفــه جویــی شــده و از آلودگــی اضافــی جلوگیــری مــی شــود.

 

 

 پهپاد کشاورزی XAG مدل پارس - سفارشی سازی شده برای کشور ایران به سفارش  بازرگانی صنایع هوافضا پارس

 

پهپاد XAG با استفاده از سیستم موقعیت یاب دوگانه خود به راحتی می تواند موقعیت خود را تشخیص دهد و مطابق برنامه فعالیت ها  خود را به پایان برساند . همچنین رادار MIMO 4D  این پهپاد به صورت خودکار در چهار جهت از برخورد پرنده با موانع جلوگیری به عمل می اورد.

تشخیص موانع از فاصله ی 30 متری باعث افزایش ایمنی پرواز و عدم بخورد پرنده با موانع احتمالی می باشد. همچنین این پرنده قابلیت تشخیص موانع تا شعاع 1 سانتی متر را نیز دارد.

 

 

 

 

پهپاد ،XAG شیب زمین زراعی را ثبت می کند و شیب آن را در دامنه ها یا در زمین های مرتفع تنظیم می کند. و قابلیت سم پاشی مزارع پله ای و حتی دامنه کوه ها و تپه ها را نیز دارد.

 

 

 

سیستم اسپری iRASS با ایجاد نیروهای گریز از مرکزسرعت بالا ، باعث تولید قطرات سطح میکرون به طور مساوی در هر دو سطح جلو و عقب برگهای زراعی می شود وهمچنین جریان هوای قدرتمند در زیر پروانه ها به افزایش بیشتر پیشروی برای افزایش رسوب ذرات سم کمک می کند. همچنین تکنولوژی تشخیص درختان و حرکت چرخشی متمرکز روی هر یک در حین سمپاشی از جمله ویژگی منحصر به فرد این مدل پهپاد می باشد.

 

 

پهپاد XAG سه حالت مختلف عملکردی دارد که به صورت هوشمندانه با انواع مختلف زمین سازگار است ، اعم از زمین های شیب دار ، کوه ، تپه ، دشت و زمین های پله ای. همچنین کشاورزان از طریق نقشه های سه بعدی با کیفیت بالا می توانند تصویر کاملی از منطقه مورد نظر خود داشته باشند و به صورت هوشمندانه محل های خاص را سم پاشی و یا کود پاشی نمایند. 

 

   طراحی بی نظیر 

    کاملا ضد آب و قابل شستشو

    پهپاد کشاورزی XAG مدل PARS کاملا ضد اب بود و بعد از هر بار سم پاشی می توان ان را شست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سایر تصاویر از این محصول 


 

مشخصات باتری و شارژر :

 

 

طراحی بی نظیر جهت حمل آسان:

 وزن پهپاد با مخزن خالی: 15 کیلو گرم

ابعاد در حال جمع شونده:

طول : 78 سانتیمتر

عرض : 78 سانتیمتر

ارتفاع: 48 سانتی متر

 

 

 

موسسه هوافضا پارس - صاحب امتیاز برند پارس آیرو

کرمان -بلوار جمهوری ، حدفاصل جمهوری 61 و 59 دفتر فروش و مرکز نمایشگاهی شرکت پارس آیرو 

تلفن تماس و خطوط ارتباطی در پیام رسان واتس اپ

03432613273 دفتر مرکزی و مرکز نمایشگاهی

09136176813 سرکار خانم اکبرزاده مدیرداخلی

09136660103 کارشناس فروش

09136124784 پشتیبانی فنی امور مشتریان

بازرگانی

واحد تجارت بین الملل موسسه هوافضا پارس

 دبی - ديرة - ساختمان الریگا (شيخ طهنون) - مجاورت هتل مارک این

امارات متحده عربی

+971 4 326 5452 :تلفن

Address line 1 : f04 room floor 1 all rigga building near mark inn hotel behind khansaheb parking near baniyas metro stn
City : dubai
State : deira
Zip code : 25570

United arab emirate

بالا