پهپاد سمپاش t16

پهپاد T16 یکی از بهترین پهپادهای کشاورزی شرکت دی جی ای می باشد که توانسته به خوبی در بازار های جهانی نفوذ کرده و رضایت کشاورزان را در سراسر جهان بدست اورد. بدنه این پهپاد کشاورزی (T16 Drone) از جنس فیبر کربن می باشد که در عین سبک نگه داشتن وزن این پرنده مقاومت بالایی در زمان برخورد با موانع  و زمین به T16 می دهد. همچنین پهپاد سم پاش T16 دارای 6 بازوی تاشو می باشد تا امکان حمل ان را برای کشاورزان راحت تر نماید.این پهپاد صنعتی توانایی برخواستن با حداکثر وزن 40.5 کیلوگرم را دارد که 16 کیلوگرم ان مربوط به مخزن 16 لیتری آن می باشد.

 پهپاد T16 می تواند 10 هکتار در هر ساعت را اسپری کند. باتری 17500 میلی امپری پهپاد کشاورزی T16  نیز مداومت پروازی 15 تا 20 دقیقه ای را به این پرنده می دهد . با توجه به طراحی و قابلیت های  t16 ، مخزن پاشش T16 امکان حمل تا 16 لیتر را فراهم می کند - علاوه بر این ، عرض پاشش اسپری به 6.5 متر افزایش یافته است. سیستم اسپری از چهار پمپ تغذیه و هشت نازل اسپری تشکیل شده است که حداکثر حجم اسپری آن 4.8 لیتر در دقیقه است. که به پرنده امکان پوشش 10 هکتار در هر ساعت را می دهد. علاوه بر این ، یک جریان سنج القایی مغناطیسی در سیستم پاشش ادغام شده است که نسبت به دستگاه های اندازه گیری معمولی ، دقت بالاتر و مقادیر پایدار تری را ارائه می دهد.

 


 

ترکیــب ســرعت و قــدرت بــه آن معناســت که مساحت 9000 تا 11000 متــر مربــع را در عرض 10 دقیقه و یــا بــه عبارتــی دیگــر 60 تا 80 بــار ســریعتر از عملیــات زمینــی انجــام دهــد. سیســتم اســپری هوشــمند تعبیــه شــده بــر روی این پهپاد بــه طــور خــودکار اســپری خــود را بــا توجــه بــه ســرعت پــرواز بــه گونــه ای تنظیــم مــی کنــد کــه در تمــام مــدت پــرواز، ذرات محلــول بــه صــورت یکنواخــت توضیــع شــوند، بــه ایــن ترتیب کــه در میــزان آفــت کــش یــا کــود بــه صــورت دقیــق صرفــه جویــی شــده و از آلودگــی اضافــی جلوگیــری مــی شــود.

 

 

 

امنیت بینظیر در پرواز

 

پهپاد صنعتی T16 با استفاده از سیستم GNSS از همه ی ماهواره ها جهت تشخیص موقعیت خود استفاده نموده و به  کمک سیستم RTK میزان تشخیص خطای خود را به کمتر از 10 سانتیمتر رسانده است. استفاده از فناوری آنتن دوگانه در پهپاد T16 مقاومت بسیار خوبی در برابر تداخل مغناطیسی ایجاد می کند.

 
سیستم راداری پیشرفته T16 می تواند خطوط برق از فاصله 15 متری با ضخامت نیم سانتی متر تشخیص دهد. که این سیستم نه تنها پهپاد را از برخورد با خطوط برق محافظت می کند ، بلکه از بر خورد با شاخه ها یا موانع دیگر نیز حفظ می کند. تشخیص و جلوگیری از برخورد با انواع موانع ، چه در شب و چه در روز  چه در گرد و غبار و چه در شرایط نامطلوب روشنایی خود نشان دهنده کارایی بالای این سیستم راداری است .

 برای بهبود ایمنی پرواز ، یک سیستم جهت جلوگیری از برخورد با موانع در جلو و عقب و همچنین یک میدان افقی 100 درجه اضافه شده است که این تقریبا  دو برابر هواپیماهای بدون سرنشین کشاورزی مدل DJI MG-1P است.سیستم پرواز الکترونیکی جدید T16 همیشه به لطف واحدهای IMU دوگانه ، فشارسنجها و ضبط اطلاعات درایو ، یک پرواز امن را تضمین می کند. سیستم GNSS + RTK با افزونگی دوگانه ، موقعیت یاب دقیق هواپیمای بدون سرنشین را به دست می آورد. فناوری آنتن دوگانه باعث می شود پهپاد در برابر تداخل الکترومغناطیسی مقاوم تر شود. همچنین سیستم راداری اصلاح شده محیط را بدون توجه به شرایط نوری یا گرد و غبار تشخیص می دهد ، بنابراین می توان از آن هم در روز و هم در شب استفاده کرد. همچنین سیستم راداری این پهپاد مانع از بخورد احتمالی پهپاد با درختان و سایر اجسام می شود. علاوه بر این ، میدان دید افقی نیز به 100 درجه ارتقا یافته است.

 

 

 

 

T16 می تواند زاویه شیب زمین را تشخیص داده و نوع پرواز خود را را حتی در زمین های کوهستانی یا شیب دار و یا حتی پله ای به صورت مناسب تنظیم نماید. این سیستم راداری نوآورانه با استفاده از فناوری (DBF) ، قادر به استفاده از ابرهای نقطه ای سه بعدی برای شناسایی موثر محیط شما و جلوگیری از برخورد با موانع است. 

 

 

T16  دارای دوربین fpv  با زاویه ی دید 100 درجه می باشد که با کمک چراغ های تعبیه شده در اطراف ان علاوه بر روز در شب نیز می تواند تصاویر را به صورت زنده و با کیفیت HD با برد 3 کیلومتری انتقال دهد. که این تکنولوژی به کشاورز کمک می کند تا محصول خود را راحت تر بررسی نماید و محصولات قابل برداشت را شناسایی کند. وهمچنین اپراتور نیز می تواند پهپاد را به صورت ایمن تر کنترل نماید.

 

 

طراحی بی نظیر جهت حمل آسان:

 وزن پهپاد با مخزن خالی و بدون باتری: 18.5 کیلو گرم

ابعاد در حال جمع شونده:

طول : 110 سانتیمتر

عرض : 57 سانتیمتر

ارتفاع: 73 سانتی متر

 

 

 

 

 

سایر تصاویر از این محصول 


 

مشخصات باتری و شارژر :

 

 

مشخصات باتری:

زمان شارژ تنها 20 دقیقه

ولتاژ: 44.4

وزن: 6 کیلوگرم

ظرفیت: 17,500 mAh

میزان محافظت شده: IP54

 

 

 

 

                 امکان شارژ 4 باتری با یک شارژر

ویدیو معرفی پهپاد سمپاش t16

موسسه هوافضا پارس - صاحب امتیاز برند پارس آیرو

کرمان -بلوار جمهوری ، حدفاصل جمهوری 61 و 59 دفتر فروش و مرکز نمایشگاهی شرکت پارس آیرو 

تلفن تماس و خطوط ارتباطی در پیام رسان واتس اپ

03432613273 دفتر مرکزی و مرکز نمایشگاهی

09136176813 سرکار خانم اکبرزاده مدیرداخلی

09136660103 کارشناس فروش

09136124784 پشتیبانی فنی امور مشتریان

بازرگانی

واحد تجارت بین الملل موسسه هوافضا پارس

 دبی - ديرة - ساختمان الریگا (شيخ طهنون) - مجاورت هتل مارک این

امارات متحده عربی

+971 4 326 5452 :تلفن

Address line 1 : f04 room floor 1 all rigga building near mark inn hotel behind khansaheb parking near baniyas metro stn
City : dubai
State : deira
Zip code : 25570

United arab emirate

بالا