dji mg-1p

پهپادهای سری MG-1P همگی مجهز به دوربین های با زاویه دید 123 درجه هستند که تصویر را به ریموت کنترل ارسال می کنند. در استفاده از مسافت های طولانی ، صفحه نمایش کنترل از راه دور دستورالعمل های ایمنی را برای جلوگیری از موانع نشان می دهد. با کمک دوربین خلبانی می توان نقاط A / B یا ایستگاههای بین راه را به راحتی ضبط کرد ، این باعث افزایش دقت و کارایی می شود.

 


 

ترکیــب ســرعت و قــدرت بــه آن معناســت که مساحت 9000 تا 11000 متــر مربــع را در عرض 10 دقیقه و یــا بــه عبارتــی دیگــر 60 تا 80 بــار ســریعتر از عملیــات زمینــی انجــام دهــد. سیســتم اســپری هوشــمند تعبیــه شــده بــر روی این پهپاد بــه طــور خــودکار اســپری خــود را بــا توجــه بــه ســرعت پــرواز بــه گونــه ای تنظیــم مــی کنــد کــه در تمــام مــدت پــرواز، ذرات محلــول بــه صــورت یکنواخــت توضیــع شــوند، بــه ایــن ترتیب کــه در میــزان آفــت کــش یــا کــود بــه صــورت دقیــق صرفــه جویــی شــده و از آلودگــی اضافــی جلوگیــری مــی شــود.

 

 

 

رادار با دقت بالا بهبود یافته است

 

سیستم راداری MG-1P  نسبت به سری قبلی این پهپاد یعنی MG-1S   بهبود یافته و علاوه بر رادارهایی با دقت بالا که از MG-1S  به ارث برده ، یک رادار اضافه برای جلوگیری از برخورد با موانع روی ان تعبیه شده. که حساسیت را دو برابر می کند و امکان تشخیص مانع را برای این پهپاد کشاورزی امکان پذیر می کند و امکان تشخیص موانع و سازگاری خودکار با محیط را برای MG-1P بهبود می بخشد.  تشخیص خطوط برق از فاصله 15 متری با ضخامت نیم سانتی متر خود نشان دهنده قدرت بالای راداری این پرنده می باشد. که این سیستم نه تنها پهپاد را از برخورد با خطوط برق محافظت می کند ، بلکه از بر خورد با شاخه ها یا موانع دیگر نیز حفظ می کند. تشخیص و جلوگیری از برخورد با انواع موانع ، چه در شب و چه در روز  چه در گرد و غبار و چه در شرایط نامطلوب روشنایی خود نشان دهنده کارایی بالای این سیستم راداری است .


MG-1P RTK مجهز به سیستم موقعیت یابی دقیق و موقعیت یابی D-RTK است و بنابراین موقعیت یابی مورد نیاز برای کاربردهای صنعتی را امکان پذیر می کند. فناوری آنتن دوگانه در جهات مختلف اندازه گیری می شود و این پهپاد را در برابر تداخل الکترومغناطیسی مقاوم تر می کند. این امر باعث افزایش ایمنی پرواز بخصوص در پروازهای نزدیک به خطوط ولتاژ بالا یا در محیطهای پیچیده می شود. MG-1P RTK همراه با ایستگاه پایه جدید و آنتن هوشمند D-RTKTM GNSS [3] کار می کند ، که داده های موقعیت را از ماژول RTK پردازنده دریافت می کند و بدین ترتیب منطقه نصب را دقیقا اندازه می گیرد. تشخیص و جلوگیری از برخورد با انواع موانع ، در هرشرایطی همچون در شب و چه در روز ، در گرد و غبار و چه در شرایط نامطلوب روشنایی خود نشان دهنده کارایی بالای این سیستم راداری است. 

 

 

 

 

 

 

 MG-1Pبــا بهــره گیــری از رادار مایکروویــو و پردازش اطلاعــات در بــرد مرکــزی خــود بــه صــورت همزمــان، ارتفــاع پــرواز خــود را نســبت بــه زمیــن زراعــی بــه طــور دائمــی و بــه صــورت دقیــق اســکن مــی کنــد تــا همیشــه عملیــات اســپری در یــک ارتفــاع ثابــت نســبت بــه محصــول انجــام شــود، ایــن ویژگــی اســتفاده از پهپــاد  را برای زمین هایی با سطح شیب دار و یا حتــی در زمیــن هایــی بــا کشــت پلــه ای نیــز مقــدور مــی ســازد

 

 

 

کنترلر MG-1P امکان کنترل همزمان پنج پهپاد را در اختیار یک خلبان قرار می دهد و کشاورز را از داشتن چند نیروی اپراتور بی نیاز می نماید . برد این کنترل سه کیلومتر می باشد و از تکنولوژی ارتباطات بیسیم 4G بهره برده و همچنین ویدیو با وضوح و کیفیت بالا پشتیبانی می کند.

 

طراحی بی نظیر جهت حمل آسان:

 وزن پهپاد با مخزن خالی: 15 کیلو گرم

ابعاد در حال جمع شونده:

طول : 78 سانتیمتر

عرض : 78 سانتیمتر

ارتفاع: 48 سانتی متر

 

 

 

 

سایر تصاویر از این محصول 


  

 

مشخصات باتری و شارژر :

 

 

مشخصات باتری:

زمان شارژ 25 دقیقه

ولتاژ: 44.4

وزن: 4 کیلوگرم

ظرفیت: 12,000 mAh

میزان محافظت شده: IP54

 

 

 

 

                 امکان شارژ 6 باتری با یک شارژر

ویدیو معرفی پهپاد سمپاش mg-1p

موسسه هوافضا پارس - صاحب امتیاز برند پارس آیرو

کرمان -بلوار جمهوری ، حدفاصل جمهوری 61 و 59 دفتر فروش و مرکز نمایشگاهی شرکت پارس آیرو 

تلفن تماس و خطوط ارتباطی در پیام رسان واتس اپ

03432613273 دفتر مرکزی و مرکز نمایشگاهی

09136176813 سرکار خانم اکبرزاده مدیرداخلی

09136660103 کارشناس فروش

09136124784 پشتیبانی فنی امور مشتریان

بازرگانی

واحد تجارت بین الملل موسسه هوافضا پارس

 دبی - ديرة - ساختمان الریگا (شيخ طهنون) - مجاورت هتل مارک این

امارات متحده عربی

+971 4 326 5452 :تلفن

Address line 1 : f04 room floor 1 all rigga building near mark inn hotel behind khansaheb parking near baniyas metro stn
City : dubai
State : deira
Zip code : 25570

United arab emirate

بالا